ГО «ВОЛИНСЬКА ШАХОВА ФЕДЕРАЦІЯ»
Шахова школа

Розпочинаються заняття для початківців, 4 та 3 розрядів у мережі Internet

Тренер - Мельниченко Олександр

Найближче заняття - у вівторок 17 жовтня на 18 год., тривалістю 15 хвилин

Заняття тестове - перевірити схему викладання

До заняття потрібно зареєструватись на сайті 123chess.me

Заняття у жовтні безкоштовні

Підказка по настройці Google Chrome

.

Кращі учні 2011 року:

Литвак Аня (старша група)

Статних Іван (середня група)

Поліщук Катя (молодша група)

Зубрицький Михайло (початківці)

.

Кращі учні 2012 року:

Демідов Максим (старша група)

Дудик Дмитро (старша група)

Коломєєць Люба (середня група)

Степанов Володимир (молодша група)

Лазько Тарас (початківці)

.

Кращі учні 2013 року:

Демідов Максим (старша група)

Дудик Дмитро (старша група)

Степанов Володимир (середня група)

Савич Микола (молодша група)

Драницький Роман (початківці)

.

Кращі учні 2014 року:

Кот Микола (старша група)

Степанов Володимир (середня група)

Гущук Катя (молодша група)

Цісар Софія (початківці)

Масалова Марія (молодша група, Плай)

.

Кращі учні 2015 року:

Горяїнов Олександр (старша група)

Гущук Катерина (середня група)

Кучер Костя (молодша група)

Ванцевич Катерина (початківці)

Сейц Єгор (молодша група, Плай)

Хомяк Назар (молодша група, Плай)

.

.

Заняття у музеї військової техніки

.

Розклад занять на 2017-2018 н.р. уточнюється

.

Заняття проходять у сімейній академії «Плай»

вул. Грушевського, 30.

.

Розклад занять на 2017-2018 н.р. уточнюється

Старший тренер: майстер спорту України Мельниченко Олександр 099-726-36-40; 067-851-13-45.



Зовнішні консультанти:

Заслужений тренер України, міжнародний майстер Грабінський Володимир, м. Львів
Заслужений тренер України, міжнародний майстер, майстер спорту України Рахмангулов Андрій, м. Миколаїв

Документи шахової школи у Луцьку

.

2-3 квітня 2016 р. у Луцьку пройшов чемпіонат міста Луцька з шахів

серед юнаків і дівчат до 8, до 10, до 12, до 14 та до 16 років

ВІТАЄМО УЧНІВ НАШОЇ ШКОЛИ:

Ткачук Олександру з 1 місцем серед дівчат до 8 років.

Кучера Костянтина з 1 місцем серед юнаків до 10 років.

Гущук Катерину з 1 місцем серед дівчат до 10 років.

Цісар Софію з 1 місцем серед дівчат до 12 років.

Сейц Єгора з 2 місцем серед юнаків до 8 років.

Метлицьку Софію з 2 місцем серед дівчат до 10 років.

Статниха Івана з 2 місцем серед юнаків до 12 років.

Оленчук Вікторію з 2 місцем серед дівчат до 16 років.

Ванцевич Катерину з 3 місцем серед дівчат до 10 років.

Горяїнова Олександра з 3 місцем серед юнаків до 16 років.

.

Вітаємо Гущук Катерину з виконанням ІІІ розряду.

.

19-20 грудня 2015 р. у Луцьку пройшов дитячий

відкритий чемпіонат м. Луцька з шахів до Дня Святого Миколая.

ВІТАЄМО УЧНІВ НАШОЇ ШКОЛИ:

Чубая Богдана з 1 місцем в турнірі з нормою І юнацького розряду.

Бойко Юліану з 1 місцем серед дівчат в турнірі з нормою І юнацького розряду.

Ткачук Олександру з 1 місцем серед дівчат в турнірі до 8 років.

Омелюха Богдана з 2 місцем в турнірі до 8 років.

Драницького Романа з 3 місцем в турнірі з нормою 3 розряду.

Метлицьку Софію з 3 місцем серед дівчат в турнірі з нормою І юнацького розряду.

Сейц Єгора з 3 місцем в турнірі до 8 років.

Ванцевич Катерину з 3 місцем серед дівчат в турнірі до 8 років.

.

Чубая Богдана з виконанням І юнацького розряду.

.

10 - 11 жовтня 2015 р. у Ковелі пройшли чемпіонати області з шахів

серед юнаків і дівчат до 8 та до 10 років.

ВІТАЄМО УЧНІВ НАШОЇ ШКОЛИ:

Степанова Володимира з 1 місцем серед юнаків до 10 років.

Кучера Костянтина з 2 місцем серед юнаків до 8 років.

Гущук Катерину з 3 місцем серед дівчат до 10 років.

.

26 - 27 вересня 2015 р. у Луцьку пройшли дитячі кваліфікаційні турніри

з нормами третього та 1 юнацького розрядів і серед дітей до 8 років.

Вітаємо Мамосюка Романа з 1 місцем серед юнаків у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Метлицьку Софію з 1 місцем серед дівчат у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Кресака Любомира з 1 місцем серед юнаків у турнірі серед дітей до 8 років.

Вітаємо Ванцевич Катерину з 1 місцем серед дівчат у турнірі серед дітей до 8 років

Вітаємо Драницького Романа з 2 місцем серед юнаків у турнірі з нормою 3 розряду.

Вітаємо Гущук Катерину з 2 місцем серед дівчат у турнірі з нормою 3 розряду.

Вітаємо Мартинюка Михайла з 2 місцем серед юнаків у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Оленчук Вікторію з 2 місцем серед дівчат у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Гриньова Євгена з 2 місцем серед юнаків у турнірі серед дітей до 8 років.

Вітаємо Мельничука Богдана з 3 місцем серед юнаків у турнірі з нормою 3 розряду.

Вітаємо Робака Бориса з 3 місцем серед юнаків у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Чубая Богдана з 3 місцем серед юнаків у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Бойко Юліану з 3 місцем серед дівчат у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Кирилюка Максима з 3 місцем серед юнаків у турнірі серед дітей до 8 років.

.

Вітаємо Мамосюка Романа з виконанням 1 юнацького розряду.

Вітаємо Мартинюка Михайла з виконанням 1 юнацького розряду.

.

.

30-31 травня у Луцьку пройшов турнір до Міжнародного дня захисту дітей.

Вітаємо Приступу Софію з 1 місцем серед дівчат до 12 років.

Вітаємо Степанова Володимира з 1 місцем серед юнаків до 10 років.

Вітаємо Оленчук Вікторію з 1 місцем серед дівчат до 10 років.

Вітаємо Демідова Максима з 2 місцем серед юнаків до 14 років.

Вітаємо Цісар Софію з 2 місцем серед дівчат до 14 років.

Вітаємо Метлицьку Софію з 2 місцем серед дівчат до 12 років.

Вітаємо Ванцевич Катерину з 2 місцем серед дівчат до 10 років.

Вітаємо Горяїнова Олександра з 3 місцем серед юнаків.

Вітаємо Статниха Івана з 3 місцем серед юнаків до 14 років.

.

Вітаємо Статниха Івана з виконанням 2 розряду.

.

.

23 - 24 травня 2015 р. у Луцьку пройшли дитячі кваліфікаційні турніри

з нормами третього та 1 юнацького розрядів

Вітаємо Драницького Романа з 1 місцем серед юнаків у турнірі з нормою третього розряду.

Вітаємо Мельничука Богдана з 1 місцем серед юнаків у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Оленчук Вікторію з 1 місцем серед дівчат у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Гущук Катерину з 2 місцем серед дівчат у турнірі з нормою третього розряду.

Вітаємо Спященка Артема з 2 місцем серед юнаків у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Цісар Софію з 2 місцем серед дівчат у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

Вітаємо Ванцевич Катерину з 3 місцем серед дівчат у турнірі з нормою 1 юнацького розряду.

.

Вітаємо Мельничука Богдана з виконанням 1 юнацького розряду.

Вітаємо Спященка Артема з виконанням 1 юнацького розряду.

.

.

27-29 березня 2015 р. у Луцьку в шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшов чемпіонат області з шахів серед юнаків і дівчат

у вікових категоріях до 12, до 14 і до 16 років.

Вітаємо Демідова Максима з 1 місцем серед юнаків до 14 років.

Вітаємо Гущук Катерину з 2 місцем серед дівчат до 12 років.

Вітаємо Горяїнова Олександра з 2 місцем серед юнаків до 16 років.

Вітаємо Цісар Софія з 3 місцем серед дівчат до 12 років.

.

Вітаємо Кучера Костянтина з виконанням третього розряду

.

.

7-8 березня у Луцьку пройшов чемпіонат м. Луцька з шахів серед юнаків і дівчат

у вікових категоріях до 8, до 10, до 12, до 14 і до 16 років.

Вітаємо учнів нашої школи, переможців і призерів:

Вітаємо Гущук Катерину з 1 місцем серед дівчат до 10 років

Вітаємо Кучера Костянтина з 1 місцем серед юнаків до 8 років

Вітаємо Ванцевич Катерину з 1 місцем серед дівчат до 8 років

Вітаємо Матвійчука Артема з 2 місцем серед юнаків до 14 років

Вітаємо Метлицьку Софію з 2 місцем серед дівчат до 10 років

Вітаємо Горяїнова Олександра з 3 місцем серед юнаків до 16 років

Вітаємо Вакуліча Вадима з 3 місцем серед юнаків до 14 років

Вітаємо Савича Миколу з 3 місцем серед юнаків до 10 років

Вітаємо Спященка Артема з 3 місцем серед юнаків до 8 років

.

Вітаємо Кучера Костянтина з виконанням 1 юнацького (четвертого) розряду

.

29-30 листопада 2014 р. в шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшли дитячі кваліфікаційні шахові турніри

з нормами 2, 3 та 4 розрядів.

Вітаємо Приступу Івана із виконанням 4 розряду.

.

1-2 листопада 2014 р. в шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшов закритий чемпіонат м. Луцька з шахів

серед юнаків і дівчат до 8, до 10, до 12, до 14 та до 16 років.

Вітаємо Савича Миколу із 1 місцем серед юнаків до 8 років.

Вітаємо Гущук Катерину із 1 місцем серед дівчат до 8 років.

Вітаємо Горяїнова Олександра із 2 місцем серед юнаків до 16 років.

Вітаємо Демідова Максима із 2 місцем серед юнаків до 14 років.

Вітаємо Лагановського Михайла із 2 місцем серед юнаків до 12 років.

Вітаємо Кучера Костянтина із 2 місцем серед юнаків до 8 років.

Вітаємо Дудика Дмитра із 3 місцем серед юнаків до 16 років.

Вітаємо Савича Миколу із виконанням 3 розряду.

.

27-28 вересня 2014 р. в шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшли дитячі кваліфікаційні шахові турніри.

Вітаємо Кота Миколу із виконанням 2 розряду,

Нагірного Ореста із виконанням 3 розряду,

Чижа Богдана із виконанням 4 розряду.

.

5-6 квітня 2014р. в м. Ковель

пройшов чемпіонат області з шахів серед юнаків і дівчат до 8 і до 10 років.

Переможцем серед юнаків до 10 років став 1р. Гузьо Максим, м. Луцьк

Переможцем серед дівчат до 10 років стала 4р. Щекальова Ганна, м. Ковель

Переможцем серед юнаків до 8 років став 4р. Хільчук Іван, м. Ковель

Переможцем серед дівчат до 8 років стала 3р. Браташ Вікторія, м. Ковель

Вітаємо Гущук Катерину із срібною нагородою серед дівчат до 8 років.

Вітаємо Гущук Катерину, Драницького Романа і Нагірного Ореста

з виконанням 4 розряду.

.

Перша ластівка оновленої федерації

28-30 березня 2014р. в шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшов дитячий кваліфікаційний шаховий турнір з нормою 1 розряду

за коловою системою при 10 учасниках, які мають 2 розряд.

.

11 - 15 березня 2014р. в шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшли змагання з шахів "Біла тура" серед команд

загальноосвітніх навчальних закладів м. Луцька за програмою спартакіади міста.

.

У фіналі 4 команди розіграли між собою нагороди:

1 місце - Гімназія № 18.

2 місце - Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13.

3 місце - Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15.

4 місце - Гімназія № 21 імені Михайла Кравчука.

.

Вітаємо Демідова Максима і Матвійчука Артема з перемогою у складі команди Гімназії №18.

Вітаємо Литвака Валерія з 4 місцем у складі команди Гімназії №21 імені Михайла Кравчука.

.

8-9 лютого 2014р. у м. Луцьк в шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшли кваліфікаційні шахові турніри з нормами 2, 3 і 4 розрядів.

Вітаємо Гречановського Дмитра з виконанням 2 розряду.

Вітаємо Вакуліча Вадима з виконанням 3 розряду.

Вітаємо Смагу Влада з виконанням 4 розряду.

.

25-27 жовтня 2013р. у м. Луцьк в шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшли кваліфікаційні шахові турніри з нормами 2, 3 і 4 розрядів.

Окрім лучан в турнірах взяли участь юні шахісти з Ковеля, Нововолинська та Рівного

Вітаємо Демідова Максима з виконанням 2 розряду.

Вітаємо Вакуліча Вадима з виконанням 4 розряду.

.

6 - 8 вересня 2013р. у м. Луцьк в шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшов чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат до 16, до 14 та до 12 років.

Вітаємо Дудика Дмитра та Матвійчука Артема з виконанням 2 розряду.

Вітаємо Дудика Дмитра - 2 місце до 16 років

Вітаємо Матвійчука Артема - 2 місце до 14 років

Вітаємо Литвак Анну - 1 місце до 14 років серед дівчат

Вітаємо Коломєєць Любов - 2 місце до 12 років серед дівчат

.

1 - 11 червня 2013р. у м. Біла Цервка, Київської області,

пройшли чемпіонати України серед юнаків та дівчат до 8 років

з класичних та швидких шахів.

Вітаємо Степанова Володимира з виконанням 2 розряду.

Особисті рекорди в класичні шахи:

Нічия з Тарасенко Владиславом (1 розряд, Одеська область)

Нічия з Любкою Андрієм (1 розряд, Дніпропетровська область)

Перемога над Погребнюком Геннадієм (2 розряд, Одеська область)

Перемога над Коломицевим Федіром (2 розряд, Луганська область)

Особисті рекорди в швидкі шахи:

Перемога над Стрельником Олександром (2 розряд, Дніпропетровська область)

.

25-26 квітня 2013р. у м. Луцьку пройшли кваліфікаційні дитячі шахові турніри

Вітаємо Коломєєць Любов з виконанням 4 розряду.

.

13-14 квітня 2013р. у м. Луцьку пройшов чемпіонат міста серед юнаків та дівчат

Вітаємо Шевцова Бориса з виконанням 2 розряду.

Вітаємо Кушніра Данила та Савича Миколу з виконанням 4 розряду.

Вітаємо Литвак Анну - 1 місце до 16 років серед дівчат

Вітаємо Дудика Дмитра - 2 місце до 16 років серед юнаків

Вітаємо Демідова Максима - 2 місце до 14 років серед юнаків

Вітаємо Герчука Володимира - 1 місце до 12 років серед юнаків

Вітаємо Коломєєць Любов - 1 місце до 10 років серед дівчат

Вітаємо Оборонова Іллю - 2 місце до 10 років серед юнаків

Вітаємо Горбач Софію - 1 місце до 8 років серед дівчат

Вітаємо Савича Миколу - 2 місце до 8 років серед юнаків

Вітаємо Степанова Володимира - 3 місце до 8 років серед юнаків

.

30-31 березня 2013р. у м. Луцьку пройшов кваліфікаційний дитячий шаховий турнір

Вітаємо Литвака Валерія з виконанням 3 розряду.

.

18-22 березня 2013 р.

в м.Луцьку пройшли змагання з шахів

серед команд загальноосвітніх навчальник закладів.

.

Результати фіналу:

1. Гімназія №21 імені Михайла Кравчука

2. Гімназія №18

3. Гімназія №4

4. Школа №1

.

На жаль команда НВК№26 за яку виступали учні нашої школи

зайняла 3 місце в групі і не потрапила до фіналу.

.

Привітаємо учнів нашої школи у складі інших команд.

Вітаємо Литвак Аню у складі команди гімназії №21 з 1 місцем.

Вітаємо Герчука Володимира і Демідова Максима у складі команди гімназії №18 з 2 місцем.

Вітаємо Хіняєва Олексія і Щесюка Віктора у складі команди школи №1 з 4 місцем.

.

01-03 березня 2013р. у м. Ковелі пройшов міжнародний дитячий шаховий турнір «КОВЕЛЬ -2013»

Вітаємо Герчука Володимира з виконанням 2 розряду.

Решта учнів нашої школи показали хороші результати.

.

01-03 лютого 2013р. у м. Луцьку пройшов чемпіонат області

у вікових категоріях до 8, до 10, до 18 та до 20 років.

Вітаємо учнів нашої школи:

Горбач Софія 1 місце серед дівчат до 10 років.

Степанов Володимир 1 місце серед юнаків до 8 років.

Оборонов Ілля - виконав 3 розряд.

Хіняєв Олексій - виконав 4 розряд.

Підсумкові таблиці

.

11-12 січня 2013 р. у шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшла відкрита першість Палацу учнівської молоді з шахів.

Вітаємо учнів нашої школи:

Лагановський Михайло 1 місце в турнірі 4 р.- виконав 3 розряд.

Стрілець Юрій 3 місце в турнірі 4 р. - виконав 3 розряд.

Кот Микола 2 місце в турнірі початківців - виконав 4 розряд.

Підсумкові таблиці

.

24-25 листопада 2012 р. у м. Ковель

пройшов чемпіонат області серед учнів ДЮСШ та клубів.

Вітаємо учнів нашої школи:

Степанов Володимир - чемпіон серед юнаків до 8 років - виконав 3 розряд.

Коломєєць Люба - 2 місце серед дівчат до 10 років.

Шевцов Борис - 3 місце серед юнаків до 18 років.

Демідов Максим - 3 місце серед юнаків до 12 років.

Також вітаємо Матвійчук Артема - виконав 3 розряд.

.

27-28 жовтня 2012 р. у шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшла відкрита першість Палацу учнівської молоді з шахів.

У турнірі шахістів 3 та 2 розрядів:

1 місце - Мандзюк Давід - 7.5 очок з 9

2 місце - Дудик Дмитро - 7 очок з 9

3 місце поза конкурсом - Шевцов Борис - 6.5 очок з 9

3 місце - Авагян Аршак - 4 очка з 9

.

У турнірі шахістів 4 розряду:

1 місце - Герчук Володимир - 7.5 очок з 9

2 місце - Степанов Володимир - 6 очок з 9

3 місце - Бойко Влад - 5.5 очок з 9

.

У турнірі початківців:

1 місце - Дудик Вадим - 8 очок з 9

2 місце - Григорович Сергій - 7 очок з 9

3 місце - Авагян Нарек - 6 очок з 9

Нагороду за кращий результат серед дівчат отримала:

Коломєєць Люба - 5.5 очок з 9

Вітаємо Дудика Вадима з виконанням 4 розряду.

.

22-23 вересня у шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшов дитячий кваліфікаційний турнір початківців та шахістів 4 і 3 розрядів.

Загалом прийняли участь 39 учасників.

Окрім луцьких шахістів були представник м. Ковель та представник м. Рівне.

.

Гарно виступили представники нашої школи.

У турнірі шахістів 3 розряду: 1 місце - Статних Іван.

У турнірі шахістів 4 розряду: 1 місце поза конкурсом - Шевцов Борис, 2 місце - Демідов Максим, 3 місце - Дудик Дмитро.

Окремо хочеться відзначити Степанова Володимира, 2005 року народження, який зайняв 4 місце у турнірі шахістів 4 розряду.

Вітаємо Шевцова Бориса, Демідова Максима та Дудика Дмитра з виконанням 3 розряду.

.

У турнірі початківців: 1 місце - Оборонов Ілля, 3 місце - Хіняєв Олексій.

Нагороди за кращий результат серед дівчат отримали: Коломєєць Люба, Авагян Гоар, Поліщук Катя та Рихлюк Олександра.

Окремо хочеться відзначити Авагяна Нарека (тренер - Мазій А.Ю.), 2006 року народження, який зайняв 4 місце у турнірі початківців.

Приз наймолодшого учасника отримав Статних Євген.

Вітаємо Оборонова Іллю з виконанням 4 розряду.

.

24 червня у шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшов дитячий кваліфікаційний турнір початківців та шахістів 4 розряду.

Прекрасно виступили представники нашої школи.

У турнірі шахістів 4 розряду 1 місце - Демідов Максим, 2 місце - Дудик Дмитро.

У турнірі початківців 1 місце - Оборонов Ілля, 2 місце - Хіняєв Олексій.

.

.

19-20 травня у шахово-шашковому клубі "Біла тура"

пройшов дитячий кваліфікаційний турнір початківців та шахістів 4 і 3 розрядів.

Загалом в 3 турнірах прийняло участь 56 шахістів.

Представники нашої школи взяли медалі у кожному турнірі.

.

Турнір шахістів 3 розряду завершився блискучою перемогою Литвак Ані.

Вона набрала 5 очок з 6, як і представниця Ковеля Маркевич Анастасія,

але за рахунок особистої перемоги додатковий коефіціент приніс Ані перемогу.

На жаль, інший представник нашої школи, Статних Іван, не зміг прийти у неділю.

Відповідно у всіх партіях в неділю йому проставлено поразки.

.

Надзвичайно безкомпромісною була боротьба в турнірі 4 розрядів.

Одразу 3 представники нашої школи, Шевцов Борис, Демідов Максим та Дудик Дмитро,

набрали 6 очок з 9 і їм не вистачило 1 перемоги для виконання 3 розряду.

Причому Шевцов Борис і Демідов Максим могли здобути цю перемогу в останньому турі, але, на жаль, програли.

В цьому турнірі Шевцов Борис зайняв 2 місце(поза конкурсом) і Демідов Максим - 2 місце.

.

Турнір початківців завершився блискучою перемогою Степанова Володимира з результатом 7.5 очка з 9.

Володимир навчається в 1 класі і схоже його очікує велике майбутьне в шахах.

Ще один представник нашої школи, Мартинюк Владислав, зайняв 3 місце.

Вітаємо Степанова Володимира з виконанням 4 розряду.

.

Ще одну нагороду отримала Поліщук Катя - кращий результат серед дівчат.

Загалом всі переможці і призери у наступному файлі.

.

13-17 березня в м. Луцьку пройшов турнір між школами м. Луцька

1. Гімназія № 4.

2. Гімназія № 21.

3. Школа-інтернат - правознавчий ліцей.

4. НВК № 26.

Вітаємо команду НВК № 26 з високим результатом.

.



Розробка: веб-студія «Терен»